قالیشویی کسری

قالیشویی پونک

دسته بندی مقالات

مقالات مرتبط

شستشوی مبل مخمل در محل

شستشوی مبل مخمل در محل

شستشوی مبل مخمل در محل یکی از اصول اساسی مراقبتی و نگهداری مبلمان است گاها خودمان به هر دلیلی تمایل به انجام این کار نداریم و ترجیح می‌دهیم این کار را به دیگری و گروه‌های متخصص مبلشویی بسپاریم. اما نکته مهم و مورد بحث در این خصوص جابجایی سخت مبلمان است که امروزه با توجه به وری کار آمدن گروه‌های خدماتی نظافتی در محل خصوصا برای مبلمان این مشکل را حل کرده یکی از این گروه‌های حرفه‌ای و معتبر با سابقه درخشان در این حوزه تیم قالیشویی و مبلشویی در پونک است که مورد تایید اصناف و مشتریان طی دو دهه‌ی اخیر است.

برای توضیح این کار نظافتی ترجیحا پیشگفتاری در رابطه با مبلمان مخمل، یا بهتر بگوییم نوع پارچه مخمل و روش‌های رویارویی از این چالش نظافتی می‌پردازیم.

کلیک کنید: پاک کردن لکه هندوانه از روی فرش

ویژگی‌های مبل مخمل

مخمل، یکی از پارچه‌های خاص و زیبای در دنیای مبلمان، از گذشته تا حال در دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از معروف‌ترین و خاص‌ترین پارچه‌ها شناخته شده است، که هرگز از رده خود بیرون نیامده است. زیبایی و ظاهر شیک این پارچه، آن را به انتخابی محبوب برای تزیین مبلمان تبدیل کرده است.

برای حفظ جلوه جذاب و زیبایی مبلمان مخملی، نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارد. تمیز کردن این نوع پارچه نیازمند دقت و مراعات ویژه است؛ زیرا فشار زیاد ممکن است باعث له شدن بافت و پرز پارچه شود و باعث از بین رفتن جذابیت مبل شود.

پارچه مخمل به دلیل حساسیت بیشتر خود نسبت به پارچه‌های دیگر، آسیب‌پذیرتر است و قیمت بالاتری دارد. این حقیقت باعث می‌شود تمیزکاری آن موضوعی حساس و چالش‌برانگیز باشد. با این حال، با وجود همه این چالش‌ها، پارچه مخمل همچنان یکی از گزینه‌های محبوب برای خرید مبلمان است.

پارچه مخمل در گذشته از ابریشم پرزدار بود و قیمت بالایی داشت، اما امروزه یافتن نسخه از ابریشم خالص دشوار است. این پارچه تخت‌بافته نیست و از متریال بیشتری استفاده می‌کند. مواد مصنوعی و طبیعی مختلفی برای ساخت مخمل مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما بیشتر از ویسکوز ساخته می‌شود. پارچه مخمل نانو نیز به راحتی تمیز شده و از نفوذ ذرات و مایعات جلوگیری می‌کند. برای تمیز کردن مبلمان مخمل، به طور کلی بر اهمیت نوع متریال آن توجه داشته و سه روش معمول تمیز کردن مخمل را در نظر گرفت.

پارچه مخمل در گذشته از ابریشم پرزدار بود و قیمت بالایی داشت، اما امروزه یافتن نسخه از ابریشم خالص دشوار است. این پارچه تخت‌بافته نیست و از متریال بیشتری استفاده می‌کند. مواد مصنوعی و طبیعی مختلفی برای ساخت مخمل مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما بیشتر از ویسکوز ساخته می‌شود. پارچه مخمل نانو نیز به راحتی تمیز شده و از نفوذ ذرات و مایعات جلوگیری می‌کند. برای تمیز کردن مبلمان مخمل، به طور کلی بر اهمیت نوع متریال آن توجه داشته و سه روش معمول تمیز کردن مخمل را در نظر گرفت.

شستشوی مبل مخمل در محل با مبلشویی پونک

مدتی پیش، استفاده از پارچه‌های سفید بر روی مبلمان خانگی متداول بود و تمیزی مبلمان مهمترین دغدغه خانه‌داران بود. در واقع، تنها زمانی که مهمان حاضر بود، می‌توانستیم مبلمان خود را بدون پوشش ببینیم. دلیل این اقدام نگه‌داری و تمیزی مبلمان بود و به‌خاطر سختی شستشوی آن، همیشه تلاش می‌شد تا از کثیف شدن آن جلوگیری شود.

 مبلمان، با وجود تلاش‌های فراوان، نهایتاً کثیف می‌شود. ذرات غذا و آشغال‌های کوچک در لایه‌های مختلف آن جمع می‌شوند و انواع نوشیدنی‌ها بر روی آن ریخته می‌شوند. مبلمان می‌تواند گرد و غبار، خاک و آلودگی‌های مختلف را در الیاف خود نگه‌دارد و در هنگام استراحت یا نشستن بر روی آن، این آلودگی‌ها تنفس می‌شوند.

از این‌رو، درک اهمیت شستشوی مبلمان افزایش یافته و برای حفظ عمر مفید آن، انتخاب بهترین روش شستشو ضروری است. خدمات مبل شویی پونک با ارائه مشاوره رایگان توسط متخصصان با تجربه و استفاده از تجهیزات و مواد مرغوب، به شما این امکان را می‌دهد که بهترین خدمات شستشوی مبلمان را در منزل دریافت کنید. این خدمات نه تنها تمیزی را تضمین می‌کنند بلکه باعث افزایش عمر مفید مبلمان نیز می‌شوند.

 

شستشوی مبل مخمل در محل با مبلشویی پونک

شستشوی مدرن مبل مخمل در محل

خدمات شستشوی مبلمان ما از جدیدترین روش‌های تمیز کردن بهره می‌برد. با توجه به نوع و شرایط مبلمان شما، از روش مبل شویی مناسب با روکش‌های مختلف مانند ابریشم، مخمل، پشمی، کتان، میکروفایبر، نانو، پلی استر، چرم و لنین استفاده می‌کنیم. پس از خدمات شستشو، روکش مبلمان شما بدون لکه‌های جوهر، نوشیدنی‌های قرمز رنگ و آبمیوه، دوده، خون، مداد رنگی و سایر لکه‌ها خواهد بود.

برای اطمینان از کیفیت خدمات ما، نظرات مشتریان را مشاهده کنید و با تعهد و تبحر متخصصان ما در شستشوی مبلمان آشنا شوید. خدمات ما با توجه به نوع پارچه، رنگ و سن مبلمان شما تنظیم می‌شود. تیم ما با دقت به لکه‌ها و کثیفی‌های مختلف مبلمان شما پرداخته و نهایتاً با بررسی آچارها و درخواست نظر شما، کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهد.

شستشوی مبلمان در مبلشویی پونک

ما از جدیدترین روش‌های شستشوی مبل مخمل در محل برخورداریم و هزینه این خدمات بستگی به تعداد و نوع مبلمان، و همچنین جنس پارچه آنها دارد که توسط متخصصین ما مشخص می‌شود. هزینه شستشوی هر مبلمان حدود 17 هزار تومان است، با احتساب موارد خاص مانند نوع مبلمان، مانند مبل راحتی، مبل استیل، و مبل چرم، این مبلغ ممکن است متغیر باشد.

در شستشوی مبلمان، از دستگاه‌های شستشوی مبل با فوم‌های شستشوی متراکم استفاده می‌شود که از مواد شوینده آلمانی تهیه شده‌اند. این دستگاه‌ها با خاصیت بخارشویی و ضدعفونی‌کننده نیز مجهز شده‌اند. شستشو در محل انجام می‌شود و شرایط آن به‌گونه‌ای است که کف زمین پر از آب نمی‌شود. همچنین می‌توانید با قرار دادن پارچه کهنه زیر مبلمان، از کثیف شدن کف زمین جلوگیری کنید.

یکی از مزایای خدمات ما این است که هزینه ایاب و ذهاب برای شما محاسبه نمی‌شود، که باعث کاهش کلی هزینه شستشو برای خانواده‌ها می‌شود. تیم ما از دستگاه‌های ویژه مبل‌شویی برای انجام کارها استفاده می‌کند که به انواع مختلفی از مبلمان پاسخ می‌دهند. در هنگام ثبت سفارش، مشخصات مبلمان خود را به دقت اعلام کنید تا متخصصان ما بتوانند به بهترین شکل خدمت را ارائه دهند.

در مورد کف دستگاه‌های شستشوی مبل، غلظت بالای کف باعث افزایش قدرت پاک‌کنندگی و جلوگیری از نفوذ آب به سطوح داخلی می‌شود. این کف‌ها به صورت فوم هستند و تاثیر منفی بر روی پارچه مبل ندارند. همچنین با توجه به قدرت مکش دستگاه‌ها، کف روی پارچه نخواهد ماند. همچنین بسته به دستگاه مورد استفاده، ممکن است دستگاه دارای سیستم گرمایشی برای شستشوی چربی‌ها باشد.

 خشکشویی مبلمان با پودر در محل توسط تیم قالیشویی

خدمات خشکشویی مبلمان با پودر در محل توسط تیم ما از روش‌های مدرن و کارآمد برخوردار است. این خدمات به صورت حرفه‌ای توسط تیم متخصص قالیشویی ارائه می‌شود. در این روش، از پودرهای ویژه برای شستشو و تمیزکاری مبلمان استفاده می‌شود. مزایای این روش عبارتند از:

 1. کارآیی بالا: پودرهای خاص مورد استفاده در این روش، به خوبی لکه‌ها و آلودگی‌های مختلف را حذف می‌کنند و به مبلمان شما دوباره زندگی و جلوه می‌بخشند.
 2. خشک شدن سریع: یکی از مزیت‌های این روش، سرعت خشک شدن نسبت به روش‌های دیگر است. این امر باعث می‌شود تا مبلمان شما به سرعت قابل استفاده شود.
 3. عدم نیاز به آب زیاد: در این روش، مقدار کمی آب مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث جلوگیری از نفوذ زیاد آب به داخل مبلمان می‌شود.
 4. حفظ جلوه و تازگی مبلمان: این روش با دقت بسیار زیاد به پارچه و جنس مبلمان شما رسیدگی می‌کند و از آسیب به آن جلوگیری می‌کند.
 5. استفاده از تجهیزات حرفه‌ای: تیم قالیشویی ما از تجهیزات حرفه‌ای و مواد کیفی برای ارائه خدمات خشکشویی مبلمان استفاده می‌کند.

با انتخاب خدمات خشکشویی مبلمان با پودر توسط تیم قالیشویی، مبلمان شما به بهترین شکل ممکن تمیز شده و جلوه اصلی خود را حفظ خواهد کرد.

 

شستشوی مبلمان در مبلشویی پونک

 

سخن نهایی

استفاده از خدمات شستشوی مبل مخمل در محل در محل به نظر یک گزینه مناسب‌تر و کارآمدتر نسبت به جابجایی مبلمان به کارخانه مبلشویی می‌آید. این روش نه تنها هزینه‌های ایاب و ذهاب را کاهش می‌دهد بلکه از احتمالی بروز آسیب‌های احتمالی در جابجایی مبلمان جلوگیری می‌کند.

با اجرای شستشو در محل، مبلمان تحت نظر و کنترل مستقیم شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به‌صورت فوری نتایج شستشو را مشاهده کنید. علاوه بر این، این روش باعث سهولت در نظافت و حفظ مبلمان می‌شود، زیرا شستشو در محل به شما این امکان را می‌دهد که به‌طور مستمر نظارت داشته و به جوانب خاص مبلمان توجه کنید. با این مزایا، شستشوی مبلمان در محل یک راهکار مناسب و اقتصادی برای حفظ و به‌روزرسانی مبلمان خانه خود محسوب می‌شود.

سوالات متداول مردم

 1. چرا باید از خدمات مبلشویی در محل استفاده کنم؟
  خدمات مبلشویی در محل امکان شستشوی مبلمان را در محل زندگی شما فراهم می‌کند، بدون نیاز به جابجایی مبلمان. این خدمات سریعتر، موثرتر، و اقتصادی‌تر از جابجایی مبلمان به مکان دیگر هستند و به شما اجازه می‌دهند تا مبلمان خود را به راحتی تمیز و به روز کنید.
 2. چه زمانی نیاز به خدمات مبلشویی در محل دارم؟
  هر زمان که مبلمان شما به لطافت و جلوه اصلی خود از دست داده باشد یا به نیاز به تمیزکاری مؤثر دارد، می‌توانید از خدمات مبلشویی در محل استفاده کنید. همچنین در مواقع بروز لکه‌ها، بوهای ناخوشایند، یا نیاز به تازه کردن جلوه مبلمان، مبلشویی در محل گزینه مناسبی است.
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *